Strona główna
Finanse
Tutaj jesteś

Skąd wziąć używany ciągnik siodłowy?

Finanse Data publikacji - 21 lipca 2022 Autor - Redakcja wbu24.pl
używany ciągnik siodłowy


Transport to bardzo szeroka dziedzina, która skupia się na przewozie towarów po całym kraju i za granicą. Warto wiedzieć skąd można pozyskać używany ciągnik siodłowy.

Samochód ciężarowy dla Twojej firmy

 

Leasing auta używanego, które służyć ma do transportu towarów to coraz chętniej wybierane rozwiązanie. Jak wiadomo, auta takie produkowane są z myślą o przejechaniu ogromnym odległości, dlatego też leasing pojazdu, który już ma przejechane sporo kilometrów, jest jak najbardziej trafnym wyborem. Zakup nowego samochodu ciężarowego wiąże się z poniesieniem gigantycznych kosztów, dlatego też firmy, które dopiero wchodzą na rynek lub też muszą w wyniku pojawienia się niesprzyjających okoliczności poszerzyć flotę swoich pojazdów, bardzo chętnie wybierają to rozwiązanie. Chcąc kupić nowy samochód ciężarowy, trzeba liczyć się z tym, że trzeba będzie ponieść gigantyczne koszty, które często opiewają w okolicach kilkuset tysięcy złotych. Dla wielu firm jest to po prostu kwota zaporowa. Co zrobić nie posiadając pieniędzy na nowy pojazd? Z pomocą przychodzi firma MAN Financial Services, czyli spółka, która od wielu lat działa na naszym rynku, oferując przedsiębiorcom z całej Polski usługi związane z finansowaniem pojazdu.

MAN Financial Services

Jest to spółka, o ugruntowanej pozycji na rynku lokalnym, która od wielu lat świadczy usługi z zakresu leasingu aut ciężarowych. O zadowoleniu z tychże usług, świadczy nie tylko to, że firma obecna jest na rynku od lat, ale przede wszystkim opinie zadowolonych klientów, którzy często powracają do MAN FS, chcąc ponownie zapoznać się z ofertą. Obecnie czas oczekiwania na pojazdy jest wydłużony. Jak wiadomo, podaż jest niższa popyt, ale też od wielu miesięcy zauważalny jest problem z dostępem do części. Firmy, które nie mogą sobie pozwolić na zakup nowego auta, wybierają rozwiązanie, jakim jest używany ciągnik siodłowy. Warto zaznaczyć, że równie często wielu kierowców postanawia jeździć własnym autem, ponieważ jest to bardziej opłacalne, a coraz więcej osób wykonujących ten zawód może sobie na to pozwolić. Idealnym rozwiązaniem dla takich profesjonalistów jest właśnie leasingowanie samochodu ciężarowego używanego. Koszty miesięczne będą stosunkowo niższe, niż miałoby to miejsce w przypadku pojazdów nowych, a wysokość raty zależy głównie od włożonego wkładu. Według ekspertów najlepszym rozwiązaniem jest opłacenie z góry około 30% wartości pojazdu, po to, aby koszty miesięczne nie były wysokie. Warto zapoznać się z ofertą MAN FS, żeby móc wybrać auto odpowiednie dla siebie.

Jak zapewnić cyberbezpieczeństwo monitoringu

Redakcja wbu24.pl

Nasz zespół specjalistów zajmujących się pisaniem artykułów na temat biznesu, lifestyle'u, inwestycji w kryptowaluty i finansów, to doświadczeni eksperci w swoich dziedzinach. Dzięki naszej głębokiej wiedzy i praktycznemu podejściu, dostarczamy czytelnikom wartościowe treści zawierające aktualne trendy rynkowe, strategie inwestycyjne oraz porady dotyczące zarządzania finansami osobistymi i rozwoju kariery.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?